امروز : سه شنبه، ۱۲ مهر ۱۴۰۱

جدیدترین مطالب ارسالی سایت

گزیده بیانات امام خامنه ای (مد ظله العالی)

انتشار در: 19 دسامبر 2016

گزیده بیانات امام خامنه ای (مد ظله العالی)

 

 گزیده ای از بیانات رهبر امام خامنه ای (مد ظله العالی)در دیدار جمعی از بسیجیان

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم‌
 
الحمدللَّه ربّ العالمین. والصّلاه والسّلام علی سیّدنا و نبیّنا ابی‌القاسم المصطفی محمّد و آله الطیّبین الطّاهرین المعصومین. سیّما الکهف الحصین و غیاث المضطرّ المستکین و ملجأ الهاربین. بقیهاللَّه فی الارضین ارواحناله‌الفداء.
 
روز ولادت مهدی موعود ارواحنالتراب‌مقدمه‌الفداه حقیقتاً روز عید همه انسانهای پاک و آزاده عالم است. فقط کسانی در این روز ممکن است احساس شادی و خرسندی نکنند که یا جزو پایه‌های ظلم، یا جزو پیروان طواغیت و ستمگران عالم باشند، و الاّ کدام انسان آزاده‌ای است که از گسترش عدالت، از برافراشته شدن پرچم دادگری و رفع ظلم در سراسر جهان، خرسند نشود و آن را آرزو نکند. آنچه مسلّم است، همه پیغمبران و اولیا برای این آمدند که پرچمِ توحید را در عالم به اهتزاز درآورند و روح توحید را در زندگی انسانها زنده کنند. بدون عدالت، بدون استقرار عدل و انصاف، توحید معنایی ندارد. یکی از نشانه‌ها یا ارکان توحید، نبودن ظلم و نبودن بیعدالتی است. لذا شما میبینید که پیام استقرار عدالت، پیام پیغمبران است. تلاش برای عدالت، کار بزرگ پیغمبران است. انسانهای والا در طول تاریخ در این راه تلاش نموده‌اند و بشریت را روزبه‌روز به سمت فهمیدن این حقیقت که عدالت، سرآمد همه خواسته‌های انسانی است، نزدیک کرده‌اند. سلسله انبیا، پاکترین و مقدّسترین و نورانیترین انسانهای تمام تاریخ بوده‌اند. در میان انسانهای پاک و انسانهای والا که دارای روح عرشی و خدایی هستند، وجود مقدّس خاتم‌الانبیا محمّدمصطفی صلّیاللَّه‌علیه‌وآله‌وسلّم سرآمد همه و خاندان پاک و اهل بیت مطهّر او – که قرآن، ناطق به این طهارت و پاکیزگی و آراستگی است – در شمار برترین و بالاترین انسانهای پاک و مطهّر و نورانی در همه تاریخند. زنی مثل فاطمه زهرا سلام‌اللَّه‌علیها در همه تاریخ، کیست؟! انسانی مثل علىّ مرتضی در سرتاسر تاریخ بشریت، کجا نشان داده میشود؟! سلسله اهل بیت نبىّ‌اکرم در طول تاریخ خورشیدهای فروزانی بوده‌اند که در معنا توانسته‌اند بشریت روی زمین را با عالم غیب و با عرش الهی، متّصل کنند: «السبب المتصل بین الارض و السماء».(۱) خاندان پیغمبر، معدن علم، معدن اخلاق نیکو، معدن ایثار و فداکاری، معدن صدق و صفا و راستی، منبع همه نیکیها و زیباییها و درخشندگیهای وجود آدمی در هر عصر و عهدی بوده‌اند؛ هریک چنین خورشید فروزانی بوده‌اند.
 
جوانان عزیز؛ بسیجیان! یکی از آن خورشیدهای فروزان، به فضل و کمک پروردگار و به اراده الهی، امروز در زمان ما به عنوان بقیهاللَّه فی ارضه، به‌عنوان حجهاللَّه علی عباده، به‌عنوان صاحب زمان و ولىّ مطلق الهی در روی زمین وجود دارد. برکات وجود او و انوار ساطعه از وجود او، امروز هم به بشر میرسد. امروز هم انسانیت با همه ضعفها، گمراهیها و گرفتاریهایش از انوار تابناک این خورشید معنوی و الهی که بازمانده اهل بیت است، استفاده میکند. امروز وجود مقدّس حضرت حجّت ارواحنافداه در میان انسانهای روی زمین، منبع برکت، منبع علم، منبع درخشندگی، زیبایی و همه خیرات است. چشمهای ناقابل و تیره ما آن چهره‌ی ملکوتی را از نزدیک نمیبیند؛ اما او مثل خورشیدی درخشان است، با دلها مرتبط و با روحها و باطنها متّصل است و برای انسانی که دارای معرفت باشد، موهبتی از این برتر نیست که احساس کند ولىّ خدا، امام برحق، عبد صالح، بنده برگزیده در میان همه بندگان عالم و مخاطب به خطاب خلافت الهی در زمین، با او و در کنار اوست؛ او را میبیند و با او مرتبط است. آرزوی همه بشر، وجود چنین عنصر والایی است. عقده‌های فروخورده انسانها در طول تاریخ، چشم به انتهای این افق دوخته است تا انسان والا و برگزیده‌ای از برگزیدگان خدا بیاید و تاروپود ظلم و ستم را – که انسانهای شریر در همه تاریخ تنیده‌اند – از هم بدرد. امروز، هم بشریت بیش از بسیاری از دورانهای تاریخ، دچار ظلم و جور است، هم پیشرفتی که امروز بشریت کرده است، معرفت پیشرفته‌تر است. ما به زمان ظهور امام زمان ارواحنافداه، این محبوب حقیقی انسانها نزدیک شده‌ایم؛ زیرا معرفتها پیشرفت کرده است.
 
امروز ذهنیت بشر، آماده آن است که بفهمد، بداند و یقین کند که انسان والایی خواهد آمد و بشریت را از زیربارهای ظلم و ستم نجات خواهد داد؛ همان چیزی که همه پیغمبران برای آن تلاش کرده‌اند، همان چیزی که پیغمبر اسلام در آیه قرآن، وعده آن‌را به مردم داده است: «و یضع عنهم اصرهم والاغلال التی کانت علیهم»(۲). دست قدرت الهی به‌وسیله یک انسان عرشی، یک انسان خدایی، یک انسان متّصل به عالمهای غیبی، معنوی و عوالمی که برای انسانهای کوته‌نگری مثل ما قابل درک و تشخیص نیست، میتواند این آرزو را برای بشریت برآورده کند. لذا دلها، شوقها و عشقها به سمت آن نقطه، متوجّه و روزبه‌روز متوجّه‌تر است. ملت ایران، امروز این امتیاز بزرگ را دارد که فضای کشور، فضای امام زمان است. نه فقط شیعه در همه عالم، بلکه همه مسلمانان در انتظار مهدی موعودند. امتیاز شیعه این است که این موعود الهی و قطعىِ همه طوایف مسلمین، بلکه همه ادیان الهی را با اسم و رسم و خصوصیات و تاریخ ولادت میشناسد. خیلی از بزرگان ما در همین دوران غیبت، آن عزیز و محبوب دلهای عاشقان و مشتاقان را از نزدیک، زیارت کرده‌اند. بسیاری از نزدیک با او بیعت کرده‌اند. بسیاری از او سخن دلگرم کننده شنیده‌اند. بسیاری از او نوازش دیده‌اند و بسیار دیگری بدون این که او را بشناسند، از او لطف و نوازش و محبّت دیده و او را نشناخته‌اند. در همین جبهه جنگ تحمیلی، جوانانی که در لحظه‌های حسّاس، احساس نورانیت و معنویت کردند، لطفی از غیب به‌سوی دلهای خودشان حس و لمس کردند و نشناختند و نفهمیدند، بسیارند. امروز هم همان‌طور است.
 
انقلاب اسلامی، عزّت اسلام را برروی دست گرفت و به همه دنیا نشان داد. انقلاب اسلامی نشان داد که اسلام میتواند به یک ملت، سرافرازی و عزّت دهد؛ یک ملت را از زیربار فشار و تحمیل بیگانگان نجات دهد و از حالت تحقیری که بر آن ملت تحمیل کرده‌اند، بیرون بکشد. میتواند استعدادهای یک ملت را در همه میدانها بروز و ظهور بخشد؛ میتواند به یک ملت، قدرت دفاع از خود، قدرت دفاع از عقاید و از هویت و شخصیت خود بدهد. انقلاب اسلامی این را نشان داد. لذا آن وقتی که انقلاب اسلامی پیروز شد و وقتی امام بزرگ ما – آن شخصیت عظیم، آن شخصیت بی‌نظیر در زمان ما – توانست از زبان این ملت، سخن بگوید، همه مسلمانان عالم احساس افتخار و حیات کردند؛ احساس کردند که زنده شده‌اند. این خون تازه‌ای که در رگهای امّت اسلامی دوید، دشمنان را بسیار دستپاچه و سراسیمه کرد. آنها نیروهایشان را روی هم گذاشتند تا با این پدیده عظیم – یعنی اسلام انقلابی که امروز آن را یک ملت فریاد میکند – مبارزه کنند. از روزِ اوّل تا امروز – در طول این بیست سال – مبارزه کردند! مبارزه با چیست؟ مبارزه با عزّت و استقلال ملت ایران و مبارزه با هویت ملت ایران است؛ اما چون اسلام است که این عزّت را داده و به ملت ایران، هویت بخشیده است؛ چون اسلام است که به ملت ایران قدرت بخشیده است تا بتواند آرمانها، آرزوها و خواستهای خود را علناً بر زبان آورد و آن را دنبال کند و از اخم قدرتها و دست نشاندگان آنها و حکومتهای فاسد نترسد؛ چون اسلام است که این امتیاز را به ملت ایران بخشیده است، با اسلام دشمنند. دشمنی با اسلام انقلابی، اسلام امام، اسلام زندگیبخش، اسلامی که وقتی پرچمش برافراشته میشود، همه دنیا را به خود متوجّه میکند؛ همچنانی که امروز هم همین‌طور است. دشمنی با این اسلام به‌خاطر این است که اسلام، دست بیگانگان را از این جا کوتاه کرد و منابع این کشور را از دست بیگانگان نجات داد. لذا امروز خدمت به ایران و خدمت به ملت ایران، عبارت از خدمت به اسلام است. هرکس که امروز اسلام انقلابی، اسلام امام، اسلام زندگی بخش و اسلام مبارزه با ظلم و ستم را گرامی بدارد – نه آن چیزی که به نام اسلام در مقابل ظلم و ستم، تعظیم میکند! آن اسلام نیست، فریب است – هرکس که امروز اسلام حقیقی و به تعبیرامام بزرگوار ما اسلام ناب محمّدی را تأیید و حمایت کند، اوست که برای ایران و ملت ایران، برای تاریخ ایران و آینده ایران و یکایک آحاد این ملت خدمت میکند. بسیجیان این امتیاز را دارند که در میدان این خدمت آماده‌اند. بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه‌ای است که اسلام و قرآن و امام زمان ارواحنافداه و این انقلاب مقدّس به آن نیازمند است؛ لذا پیوند میان بسیجیان عزیز و حضرت ولی عصر ارواحنافداه – مهدی موعود عزیز – یک پیوند ناگسستنی و همیشگی است. امیدوارم ان‌شاءاللَّه خدای متعال این عید را بر همه ملت ایران، بخصوص بر شما بسیجیان عزیز مبارک کند.
 
والسّلام علیکم و رحمهاللَّه و برکاته‌

پی نوشت:  
۱) الاقبال سیدبن طاووس، ج ۱، ص ۵۰۹
 
۲) اعراف: ۱۵۷

تعداد مشاهده : 2,622 بازدید
نويسنده : HamidReza

به سعودی‌ها هشدار می‌دهم

انتشار در: 12 ژانویه 2016

به سعودی‌ها هشدار می‌دهم

images

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان سخنانشان در دیدار مداحان اهل بیت علیهم‌السلام به حملات غیرانسانی دولت عربستان سعودی به کشور و ملت یمن واکنش نشان دادند.
مسئله‌ی یمن. سعودی‌ها بدعت بدی گذاشتند در این منطقه و البتّه خطا کردند، اشتباه کردند. کاری که امروز دولت سعودی در یمن دارد انجام میدهد، عیناً همان کاری است که صهیونیست‌ها در غزّه انجام دادند. دو جنبه دارد: یکی اینکه جنایت است، نسل‌کشی است، قابل تعقیبِ بین‌المللی است، بچّه‌ها را میکشند، خانه‌ها را خراب میکنند، زیربناها را نابود میکنند، ثروتهای ملّی را در یک کشور از بین میبرند؛ خب، این یک جنایت بزرگ است؛ این یک طرف قضیّه است؛ طرف دیگر قضیّه این است که سعودی‌ها در این مسئله خسارت خواهند کرد، ضرر خواهند کرد و به‌هیچ‌وجه پیروز نخواهند شد. دلیل خیلی واضحی دارد؛ دلیلش این است که توانایی‌های نظامی صهیونیست‌ها چندین برابر توانایی نظامی این سعودی‌های کذا و کذا [است]؛ چندین و چند برابر اینها، آنها توانایی نظامی داشتند؛ طرف مقابل آنها هم غزّه‌ی یک وجبی بود. اینجا طرف مقابل یک کشور است، یک کشور ده‌ها میلیونی؛ یک ملّت، کشور پهناور و وسیع. اگر آنها توانستند در غزّه پیروز بشوند، اینها هم خواهند توانست در اینجا پیروز بشوند؛ البتّه اگر آنها هم پیروز میشدند، باز پیروزی اینها احتمالش صفر بود؛ الان احتمالش زیر صفر است. اینها قطعاً ضربه خواهند خورد؛ قطعاً بینی سعودی‌ها به خاک مالیده خواهد شد. ما با سعودی‌ها اختلافات متعدّدی در مسائل گوناگون سیاسی داریم؛ امّا این را همیشه میگفتیم که سعودی‌ها در کار سیاست خارجی‌شان یک وقار و متانتی نشان میدهند؛ این وقار و متانت را هم از دست دادند. چند جوان بی‌تجربه، امور آن کشور را در دست گرفتند و دارند آن جنبه‌ی توحّش را غلبه میدهند بر جنبه‌ی متانت و ظاهرسازی؛ این به ضررشان تمام خواهد شد. من هشدار میدهم به سعودی‌ها، از این حرکت جنایت‌آمیزی که در یمن میکنند باید دست بردارند؛ این در این منطقه قابل قبول نیست. آمریکا هم البتّه از آنها دفاع میکند، حمایت میکند؛ طبیعت آمریکا این است، در همه‌ی قضایا طرف ظالم را میگیرد؛ طرف آن چهره‌ی بد را میگیرد، به جای اینکه طرف مظلوم را بگیرد؛ این طبیعت آنها است، اینجا هم همان‌جور دارند عمل میکنند؛ ولیکن ضربه خواهند خورد، شکست خواهند خورد. حالا جنجال درست خواهند کرد که «ایران در کار یمن دخالت کرد»؛ بله، این دخالت است؛ اینکه ما نشسته‌ایم اینجا دو کلمه حرف میزنیم، این میشود دخالت؛ [امّا اینکه] هواپیماهای جنایتکارشان آسمان یمن را ناامن کرده‌اند، آن دخالت نیست! آنها برای یک چنین دخالتی، بهانه‌های ابلهانه برای خودشان جور میکنند؛ این بهانه‌ها، نه از لحاظ منطق بین‌المللی قابل قبول است، نه ملّتها میپذیرند، و نه خدا میپذیرد.
بنابراین آنچه لازم است همین است؛ بایستی اینها هرچه زودتر دست از این جنایت و فاجعه‌باری بردارند. ملّت یمن یک ملّت بزرگی است، ملّت کهنی است، ملّت دیرینی است؛ هزاران سال سابقه دارد. این ملّت این ظرفیّت را دارد، این توانایی را دارد که بنشیند برای خودش تکلیف دولت را معیّن بکند. البتّه کسانی سعی کردند خلأ قدرت ایجاد کنند، جنجال درست کنند، مسائلی را که در لیبی متأسّفانه پیش آمده ــ که بسیار وضعیّت بد و رقّت‌باری امروز در لیبی هست ــ میخواستند همین اوضاع را در یمن [هم] به‌وجود بیاورند؛ خوشبختانه نتوانستند. جوانهای مؤمن، جوانهای علاقه‌مند و معتقدین به منهاج امیرالمؤمنین (علیه الصّلاه و السّلام) توانستند بایستند در مقابل اینها؛ شیعه و سنّی و شافعی و زیدی و حنفی و همه جورشان ایستاده‌اند در مقابل هجمه‌ی دشمن و ان‌شاءالله پیروز خواهند شد و پیروزی متعلّق به ملّتها است.
پروردگارا! برادران ما در هر نقطه‌ی دنیا هستند پیروزشان بفرما؛ پروردگارا! دشمنان اسلام و دشمنان ملّتهای مسلمان را در هر نقطه‌ای که هستند مخذول و منکوب بفرما؛ پروردگارا! ما را با وظایفمان آشنا کن؛ ما را به وظایفمان عامل کن؛ روح مطهّر امام بزرگوار را با اولیائش محشور بفرما؛ ارواح طیّبه‌ی شهدا را با روح مطهّر حضرت صدّیقه‌ی طاهره (سلام الله علیها) محشور بفرما.
والسّلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

تعداد مشاهده : 2,502 بازدید
نويسنده : HamidReza

من هم اهل یمنم

انتشار در: 31 می 2015

دانلود سرود زیبای

من اویس قرنم، دل به دریا می زنم

با نوای حاج محمود کریمی در شب میلاد حضرت علی اکبر ـ سال ۱۳۹۴

94030801

شعر سرود:

من اویس قرنم دل به دریا میزنم

اهل عالم بدونن من هم اهل یمنم

شور علوی توی خون منه مجاهدم و به کف جون منه

حرارت آتیش غیرت من خون برادر گلگون منه

مرز ما شده خیبر، من هستم تو این لشکر

سربندم ذکر یا حیدر

***********

من اویس قرنم دل به دریا میزنم

اهل عالم بدونن من هم اهل یمنم

***********

قصد سازش نداریم با نصارا و یهود

خیلی نزدیکه به خاک بینی آل سعود

آقا اشاره کنه سر میاریم یا علی میگیم و لشکر میاریم

جلوی همشون و میگیریم و دمار همشون و در میاریم

این حقه که پیروزه این ظلمه که میسوزه

عاشورای ما هر روزه

***********

من اویس قرنم دل به دریا میزنم

اهل عالم بدونن من هم اهل یمنم

***********

این ندای خوده حق از عراق و یمنه

این نوید قدمه حجت ابن الحسنه

تو تاریکیه شبا ماه میرسه داره نور امید از راه میرسه

داره به گوش همه اهل جهان صدای بقیه الله میرسه

میپیچه ندای حق از کعبه صدای حق

اوای هل اتای حق

***********

من اویس قرنم دل به دریا میزنم

اهل عالم بدونن من هم اهل یمنم

***********

توضیح فایل:

نوع فایل: صوتی

فرمت فایل: mp3

زمان فایل: ۸ دقیقه

حجم:  ۸ مگابایت

لینک دانلود:

>>>>>>>>>>> دانـــــلـــــــود <<<<<<<<<<<

منبع: کلیپ نا دات نت

تعداد مشاهده : 2,978 بازدید
نويسنده : HamidReza

رائفی پور: یاد مرگ

انتشار در: 28 ژانویه 2015

دانلود کلیپ بسیار تاثیر گذار

یاد مرگ

سخنران: استاد علی اکبر رائفی پور

 

931108

 

بخشی از سخنرانی:

*** پنجشنبه ها بروید به بهشت زهرا و قبرهای خالی را ببینید.

*** دوستی دارم که عکس های قبرهای خالی قبرستان را به اتاقش زده تا مرگ یادش نرود.

*** امام علی (ع): یاد کنید در هم کوبنده لذات را و تیره و تلخ کننده شهوات را و دعوت کننده جدایی ها را.

*** وقتی همه رفتند و اشکی ریختند … آنهم برای دل تنگی ها خودشان

*** امام علی (ع): برخی از محبین ما هستند که سیصد هزار سال از عذابشان در بالاترین طبقه دوزخ می گذرد آنگاه ما اجازه شفاعت پیدا می کنیم.

*** لحظه مرگ مثل پنبه از خار مغیلان کندن!!!

*** امام صادق (ع): کسی که نماز را سبک بشمارد شفاعت ما به او نمی رسد!!!

 

توضیح فایل:

نوع فایل: تصویری

فرمت فایل: mp4

زمان فایل: ۷ دقیقه

حجم: ۱۰  مگابایت

 

لینک دانلود:

www.moshkandl.com/clipna/v/931108-Raefi.Marg.mp4

 

راه های ارسال کلیپ برای ما:

نرم افزارهای پیام رسان واتساپ، وایبر و لاین 

ارسال به شماره تلفن: ۰۹۱۸۳۵۱۲۴۹۹

ایمیل:

hra62302@yahoo.com

info@moshkan.com

به امید ظهور مولا و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است.

 

========================منبع : کــلـــیـــپـــــــنـــــــــا ========================

تعداد مشاهده : 3,444 بازدید
نويسنده : HamidReza

سخنان دکتر عباسی درباره گلشیفته فراهانی

انتشار در: 05 ژانویه 2015

سخنان دکتر عباسی درباره گلشیفته فراهانی

931014

توضیح: 

آقای عباسی در جمعی به سخنرانی پرداخته و با اشاره به فیلم “جایی دیگر” به نویسندگی و کارگردانی مهدی کرم پور و با بازی گلشیفته فراهانی، می گوید:

روزی که داستان فرار گلشیفته به عنوان یک دختر فراری جنوبی (که از راه غیرمشروع باردار شده است) به عنوان یک فیلم اکران شد این پیام هشدار وجود داشت که سناریوی بزرگتری طراحی شده است.

حسن عباسی همچنین دو سال پیش، از اینکه چند کارگردان گلشیفته را به عنوان شخصیت اصلی در فیلمهای دفاع مقدس بازی دادند نیز انتقاد نمود.

این استراتژیست در تحلیل فیلم “پیکره دروغین” که در آن لئوناردو دیکاپریو به این بازیگر زن ایرانی ابراز علاقه می کند توضیح می دهد که “زن نماد سرزمین و عقیده است” و ابراز علاقه یک غربی از بیرون بیمارستان به این فرد ، وانمود کردن علاقه غرب به میهن ایران است.

عباسی هشدار می دهد که:

این فیلم فقط برای جلب اعتماد مخاطب داخلی ساخته شده و به زودی زن ایرانی را به صورت عریان در رختخواب مرد غربی خواهند خواباند!
نکته تاسف برانگیز این فیلم همینجاست. دو سال قبل عباسی هشدار داد اما مدیران و مسئولان فرهنگی چه کردند؟ منتقدان سینمایی که در نشریات تیتر زددند: “بالاخره دیده شدیم!” آیا حالا باز جرات دارند بگویند دیده شدیم؟!

 

توضیح فایل:

نوع فایل: تصویری

فرمت فایل: mp4

زمان فایل: ۱۲ دقیقه

حجم: ۳۹ . ۲۶  مگابایت

 

لینک دانلود:

www.moshkandl.com/clipna/v/931014-Abbasi-Golshifteh.mp4

 

به امید ظهور مولا و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است.

تعداد مشاهده : 3,229 بازدید
نويسنده : HamidReza

بسم اله ای عین الیقین

انتشار در: 21 نوامبر 2014

دانلود مداحی محرم ۱۳۹۳

بسم اله ای عین الیقین

با نوای حاج محمود کریمی

شب اول محرم ۱۳۹۳

 karimi93

متن شعر:

بسم اله ای عین الیقین

بسم اله ای روح البقا

بسم اله ای شیرین لقا

بسم اله ای شمس الضحی

این کیست این

این کیست این هذا جنون العاشقین

از آسمان خوشتر شده

در نور او روی زمین

بسم اله ای عین الیقین

بسم اله ای روح البقا

بسم اله ای شیرین لقا

بسم اله ای شمس الضحی

این کیست این

این کیست این این ذکر طوفانی است این

این نور ربانی است این

این گوهر جانی است این

بسم اله ای خون خدا

بسم اله ای شهد بلا

شاه شهید کربلا

یابن امیرالمومنین

بسم اله ای عین الیقین

بسم اله ای روح البقا

بسم اله ای شیرین لقا

بسم اله ای شمس الضحی

برای دانلود صوتی روی این لینک کلیک کنید (حجم: ۴ مگابایت)

www.moshkandl.com/audio/Madahi/Karimi-Shab1Moharram1393Chizar-Besemellah.mp3

التماس دعا

تعداد مشاهده : 3,553 بازدید
نويسنده : HamidReza

فاطمیه ۹۲: نامرد راه کوچه رو بست …

انتشار در: 14 مارس 2014

دانلود مداحی

فاطمیه اول ـ ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

نامرد راه کوچه رو بست …

با نوای حاج محمود کریمی

برای دانلود مداحی با حجم ۱۵ مگابایت روی لینک زیر کلیک کنید

www.moshkandl.com/audio/Madahi/921222-Karimi-Namard.mp3

شعر مداحی:

کوچه ی باریک و روز روشن بود و

توی دست مادر دستای من بود و

یه دفعه دیدم که وسط کوچه دشمن بود و

توی یه چشم بهم زدن

سایه ای رد شد از سرم

سایه ی یک دست سیاه

که رفت به سمت مادرم

مادرم افتاد رو زمین

هنوز نمیشه باورم

ناله ی مادر بی صدا

ناله ی من وای جیگرم

نامرد راه کوچه رو بست

سیلی آیینه رو شکست

مادر پیش چشای من

روی خاک کوچه نشست

یادمه خورشید آسمون می لرزید

یادمه تا خونه پاهامون می لرزید

زیر چادر دستاش مثه بید مجنون می لرزید

یکی نبود تو اون کوچه

که بگه بی حیا نزن

ناموس پیغمبرتو

به خاطر خدا نزن

میون شعله ها زدی

این دفعه رو بیا نزن

دستت الهی بشکنه

انقده بی هوا نزن

اشکاش دونه دونه چکید

چشماش دیگه منو ندید

صاحب خونه ی آسمون

سالم به خونه نرسید

نامرد راه کوچه رو بست

سیلی آیینه رو شکست

مادر پیش چشای من

روی خاک کوچه نشست

کی میدونه این درد چقدر دشواره

داغ مادر دیدن چه عذابی داره

لحظه ای که دیدم روی خاک افتاده گوشواره

به کی بگم که مادرم

تا خونمون چه حالی داشت

دستش رو شونم گذاشت

دیگه خودم شدم عصاش

هی می نشست روی زمین

جونی نمونده بود براش

آروم آروم نفس نفس

گریه می کرد یواش یواش

این داغ همه وجودمو

سوزوند بود و نبودمو

وقتی میون کچه ها

بردن گل کبودمو

نامرد راه کوچه رو بست

سیلی آیینه رو شکست

مادر پیش چشای من

روی خاک کوچه نشست

ای عزیز زهرا ای غریب مادر

دلمو بردی یاحسن بن حیدر

بخدا آقاجان من غلامت هستم تا محشر

نوروز ما روزیه که

حرم تو بنا میشه

تازه از اون روز بخدا

مدینه با صفا میشه

دیگه چی از خدا میخوایم

حاجتمون روا میشه

اون حرمی که شعبه ی اول کربلا میشه

چشمم به کرم حسن

سایه اش رو سرمه حسن

سال دیگه قرار ما

روضه تو حرم حسن

اجرا شده در شب دوم فاطمیه اول | ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ هیأت رایه العباس(ع)

تعداد مشاهده : 5,780 بازدید
نويسنده : HamidReza

فاطمیه ۹۲: یا حسین غریب مادر

انتشار در: 12 مارس 2014

دانلود مداحی

فاطمیه اول ـ ۲۱ اسفند ۱۳۹۲

یا حسین غریب مادر

با نوای حاج محمود کریمی

یا حسین غریب مادر

یا حسین غریب مادر

چی میشه تیر محبت از تو کمون نگاهت

بشینه صاف توی قلب و دل غلام سیاهت

حساب من با حسینه کتاب من با حسینه

روز قیامتم آخر جواب من با حسینه

یا حسین غریب مادر تویی ارباب دل من

یه گوشه چشم تو بسه واسه حل مشکل من

برای دانلود با حجم ۷ مگابایت روی لینک زیر کلیک کنید

www.moshkandl.com/audio/Madahi/921221-Karimi-Yahosein.mp3

التماس دعا

تعداد مشاهده : 5,282 بازدید
نويسنده : HamidReza

خطرات تلفن های همراه و شبکه های اجتماعی

انتشار در: 14 فوریه 2014

دانلود کلیپ

سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور پیرامون

خطرات تلفن های همراه و شبکه های اجتماعی

 854667_988

توضیحات فایل:

سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور پیرامون خطرات تلفن های همراه و شبکه های اجتماعی

 

لینک دانلود:

حجم: ۳ مگابایت

جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

www.moshkandl.com/clip/9211/Raefi-mobile.mp4

ارسال شده در:

گروه ارتش سایبری یا مهدی توسط …

جهت عضویت در گروه واتس آپ مشکان به توضیحات این لینک مراجعه کنید

تعداد مشاهده : 4,247 بازدید
نويسنده : HamidReza

وقت جدایی رسید …

انتشار در: 06 دسامبر 2013

دانلود مداحی محرم ۱۳۹۲

حاج محمود کریمی ـ شب نهم محرم الحرام ـ چیذر

وقت جدایی رسید …

حاج محمود کریمی

وقت جدایی رسید

باد مخالف وزید

از شرر داغ تو

پشت برادر خمید

پشت و پناهم شکست

پشت سپاهم شکست

فاطمه در کربلاست

علقمه در خون نشست

از جان خود سیرم ای خدا

من بی او می میرم ای خدا …

 

برای دانلود آدرس زیر را در نوار ابزار یا دانلود منیجر خود کپی کنید (حجم: ۱۱ مگابایت)

www.moshkandl.com/audio/Madahi/Karimi-Vaaght-Jodaee-rasid.mp3

 

تعداد مشاهده : 3,485 بازدید
نويسنده : HamidReza