امروز : سه شنبه، ۲۶ تیر ۱۴۰۳

جدیدترین مطالب ارسالی سایت

سخنان دکتر عباسی درباره گلشیفته فراهانی

انتشار در: 05 ژانویه 2015

سخنان دکتر عباسی درباره گلشیفته فراهانی

931014

توضیح: 

آقای عباسی در جمعی به سخنرانی پرداخته و با اشاره به فیلم “جایی دیگر” به نویسندگی و کارگردانی مهدی کرم پور و با بازی گلشیفته فراهانی، می گوید:

روزی که داستان فرار گلشیفته به عنوان یک دختر فراری جنوبی (که از راه غیرمشروع باردار شده است) به عنوان یک فیلم اکران شد این پیام هشدار وجود داشت که سناریوی بزرگتری طراحی شده است.

حسن عباسی همچنین دو سال پیش، از اینکه چند کارگردان گلشیفته را به عنوان شخصیت اصلی در فیلمهای دفاع مقدس بازی دادند نیز انتقاد نمود.

این استراتژیست در تحلیل فیلم “پیکره دروغین” که در آن لئوناردو دیکاپریو به این بازیگر زن ایرانی ابراز علاقه می کند توضیح می دهد که “زن نماد سرزمین و عقیده است” و ابراز علاقه یک غربی از بیرون بیمارستان به این فرد ، وانمود کردن علاقه غرب به میهن ایران است.

عباسی هشدار می دهد که:

این فیلم فقط برای جلب اعتماد مخاطب داخلی ساخته شده و به زودی زن ایرانی را به صورت عریان در رختخواب مرد غربی خواهند خواباند!
نکته تاسف برانگیز این فیلم همینجاست. دو سال قبل عباسی هشدار داد اما مدیران و مسئولان فرهنگی چه کردند؟ منتقدان سینمایی که در نشریات تیتر زددند: “بالاخره دیده شدیم!” آیا حالا باز جرات دارند بگویند دیده شدیم؟!

 

توضیح فایل:

نوع فایل: تصویری

فرمت فایل: mp4

زمان فایل: ۱۲ دقیقه

حجم: ۳۹ . ۲۶  مگابایت

 

لینک دانلود:

www.moshkandl.com/clipna/v/931014-Abbasi-Golshifteh.mp4

 

به امید ظهور مولا و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است.

تعداد مشاهده : 4,014 بازدید
نويسنده : HamidReza